Çok acil...Hem Win 7 Hem XP yüklü LG X110 Netbook Bilgisayar...

Kullanılmış Ürün

275.00 TL

akıllı telefon akıllı saat

İlan Sahibi Bilgileriİstanbul
İlan Açıklaması

Pırıl pırıl kusursuz, hem Windows 7 hem Windows XP yüklü, dahili kamera, kablosuz internet, harici DVD imkanı... Çok ucuz, ihtiyaçtan... 

LG X110 Netbook Bilgisayar 

Çok sağlam, hızlı, kusursuz, yeniden farksız netbook bilgisayar. Çok ucuz ama kaliteli olsun, herhangi bir sorunu olmasın, ofis internet uygulamalarından, televizyon izlemeye dek her işimi görsün buna mukabil çok dayanıklı ve sağlam olsun diyorsanız ideal bir cihazdır.

Intel işlemci, 1 GB RAM, 160 GB SATA HDD, 10.1 inç geniş ekran, dahili kamera, wiriless internet, bluetoth,Türkçe klavye, mause, hafıza kartı yuvası genel özelliklerinden bazıları...Cihaz üzerinde tüm portlar mevcuttur.

Bilgisayarda hem Windows 7 Ultimate hem de Windows XP Professional SAP 3 yüklü. Tercihe göre her işletim sistemini kullanabilirsiniz. Dilerseniz tek tuşa basarak formatlayıp tüm sistemi 10-15 dakikada tekrar yükleyebilirsiniz.Office 2010, Skype vs gerekli her program yüklüdür. 

Bataryası standart kullanımda 60 dakika üzeri gidiyor ekonomik kullanımda biraz daha uzun... 

Fotoğraflar cihazın kendi çektiğim orjinal fotoğraflarıdır. Cihazın satış fiyatı 275 TL´dir 50 TL farkla yani 325 TL´ye fotoğraflarda gördüğünüz beyaz renk LG yada siyah renk Samsung marka Harici USB DVD okuyucu yazıcıyla alabilirsiniz. Şarj cihazı ile beraber verilecek.

İstanbul´dan elden deneyerek teslim tercih edilir. Yakın illere önce ödeme sonra kargo şeklinde gönderilebilir. Alacak arkadaşa hayırlı olsun.

Diğer ilanlarıma da bakınız. İlandaki telefonumdan ulaşabilirsiniz.